• Menu
  • Search
  • £0.00
  • Organic Meat
  • Organic Lamb(7)
Picture of Lamb Mince
Lamb Mince
300g (apx.)
£23.63/Kg
£7.09

From Lauriston Community Farm, Goldhanger, Essex.


 

From Lauriston's North Ronaldsay Flock


Organic, Biodynamic, Frozen, Rare Breed

Remove1AddAdd To Basket
Picture of Lamb Rib Chops
Lamb Rib Chops
150g (apx.)
£34.60/Kg
£5.19

From Lauriston Community Farm, Goldhanger, Essex.


 

North Ronaldsay Lamb


Organic, Biodynamic, Frozen, Rare Breed

Remove1AddAdd To Basket
Picture of Lamb Chump Chops
Lamb Chump Chops
150g x 2 (apx.)
£34.60/Kg
£5.19

From Lauriston Community Farm, Goldhanger, Essex.


 

From Lauriston's Rare Breed North Ronaldsay Sheep, Saltmarsh Pasture - 18-24 Months Old


Organic, Biodynamic, Frozen, Rare Breed

Remove1AddAdd To Basket
Picture of Lamb Neck Fillet
Lamb Neck Fillet
500g (apx.)
£29.86/Kg
£14.93

From Lauriston Community Farm, Goldhanger, Essex.


 

From Lauriston's North Ronaldsay Sheep


Organic, Biodynamic, Frozen, Rare Breed

Remove1AddAdd To Basket
Picture of Lamb Stewing Chops
Lamb Stewing Chops
200g x 2 (apx.)
£28.30/Kg
£5.66

From Lauriston Community Farm, Goldhanger, Essex.


 

From Lauriston's North Ronaldsay Flock


Organic, Biodynamic, Frozen, Rare Breed

Remove1AddAdd To Basket
Picture of Whole Shoulder of Lamb,
Whole Shoulder of Lamb,
1.6Kg (apx.)
£21.21/Kg
£33.94

From Lauriston Community Farm, Goldhanger, Essex.


 

North Ronaldsay Lamb


Organic, Biodynamic, Frozen, Rare Breed

Remove1AddAdd To Basket
Picture of Whole Leg of Lamb, Bone in
Whole Leg of Lamb, Bone in
1.6Kg (apx.)
£20.13/Kg
£36.91
£32.21

From Lauriston Community Farm, Goldhanger, Essex.


 

From Lauriston's North Ronaldsay Flock

 


Organic, Biodynamic, Frozen, Rare Breed

Remove1AddAdd To Basket
Login / Register
Login
LoginForgot PasswordNot a customer? Register
  • Mobile Home
  • Desktop Site

  • Your Favourites
  • Refer a Friend (£20 each)
  • New & Seasonal
  • Boxes
  • Organic Food
  • Garden
  • Dumplings
  • Saturday Market
  • Fruit & Veg
  • Meat
  • Recipe Bags
  • Fish & Shellfish
  • Dairy & Eggs
  • Bakery
  • Chilled Food
  • Pantry
  • BBQ & Picnics
  • Fermentation
  • Ice Cream
  • Christmas

  • Trustpilot reviews